Aktualności

Drezno Jarmarki Adwentowe


11 grudnia 2022 roku. Niedziela.

CENA: 180 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/Bar Zacisze) o godz. 9.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 9.15. Planowany powrót ok. godz. 23.30.


Jak co roku, zapraszamy Państwa na najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe do Drezna!

W programie udział w najstarszych Jarmarkach Bożonarodzeniowych w Niemczech (to już 586-te jarmarki) – pachnących piernikiem i Glüwein, mieniących się feerią barw i przyciągających dźwiękami kolęd. Nie zabraknie również  tradycyjnych drezdeńskiej strucli, kramów z setkami wyrobów – doskonałych propozycji na podarki świąteczne, oraz grzanego wina z goździkami i przyprawami. Spacerem przejdziemy przez dwa jarmarki, tzn. na Neumarkt przed kościołem Frauenkirsche  i Striezelmarkt. Jak co roku w krajobrazie uroczystości towarzyszyć nam będzie 14 metrowa drewniana piramida, obracająca się wokół własnej osi. W czasie wolnym biegając od budki do karuzeli nie zapomnijcie o najmłodszych uczestnikach wycieczki:) Czekają na Nich tutaj: Dom Baśni, Domek Pflaumentoffl”a, kino Skrzatów, czy Domek z Piernika, w którym można ozdobić swój piernik:)


W programie również zwiedzanie najpiękniejszych zakątków barokowego Drezna z przewodnikiem: zobaczymy katolicką katedrę Świętej Trójcy i ewangelicki Frauenkirsche, zamek Wettynów, tarasy Brühla, Dziedzińce Pałacu Zwinger, przejdziemy obok Opery Sempera. 

Powrót w godzinach wieczornych.

ZAMÓW


Cena 180 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego przewodnika/ pilota.

Informacja:

Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (40.000 euro) i OC (25.000euro).

https://www.facebook.com/WycieczkiOmnibus/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCfM6NBCTPxaVMxWWOqwa4bePWmb06xlqryW-OR9Lk67nz5_YhX9UsbuUg8-IIaW95MfMbgALLwZ_bL
https://www.youtube.com/channel/UC6jGcYhWPa2TKQ5jK1BUtGA
https://www.instagram.com/wycieczki.omnibus/?hl=pl