Aktualności

Ferie na Podhalu


20 – 25 luty 2023 roku. Poniedziałek – Sobota.

CENA: 1050 zł/os. i 900 zł/dziecko

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 5.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze), z Wałbrzycha o godz. 5.15 (ul. Sikorskiego – Tauron).


Ferie zimowe w Murzasichlu – dla dorosłych i rodzin z dziećmi
Pensjonat Kotlina w Murzasichlu pod Zakopanem!


Zapraszamy na ferie zimowe w rodzinnym pensjonacie położonym w górnej, najbardziej widokowej części Murzasichla pod Zakopanem. Do zaoferowania mamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, czajniki na korytarzu (2 pokoje posiadają wspólną łazienkę na korytarzu, zniżka na nie to 100 zł od osoby).
W programie zimowiska przewidzieliśmy kulig z ogniskiem, aby w pełni nacieszyć się klimatem najwyższych gór Polski oraz dwukrotny wyjazd na baseny z termalną wodą mineralną.

Właścicielka pensjonatu, pani Marysia zapewni pyszne posiłki – bardzo zróżnicowane śniadanie w formie bufetu oraz serwowaną obiadokolację.

Murzasichle, to wyjątkowo malownicza miejscowość położona pod Zakopanem. Wieś leży w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Morskiego Oka, Doliny Chochołowskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, basenów z wodą termalną i wielu wyciągów narciarskich. Pensjonat Kotlina może poszczycić się panoramicznym widokiem na Wysokie Tatry, Gubałówkę i Podhale. Murzasichle to wieś z tradycyjną architekturą góralską, niezaburzoną nadmiarem reklam i plastiku – domy i pensjonaty cieszą oko, z folklorem możemy spotkać się na każdym kroku!
Piechurzy będą zadowoleni z pobytu – piękne lasy i hale zachęcają do spacerów, a saneczkarze również znajdą coś dla siebie.
W Murzasichlu znajduje się stacja narciarska z 4 wyciągami, do której możecie dojechać spod pensjonatu dedykowanym, darmowym transportem. W odległości 100 metrów od pensjonatu znajduje się sklep spożywczy, w którym kupimy również góralskie pamiątki. Około 200 metrów od Kotliny znajdziecie 3 karczmy, około 1 km od pensjonatu jest bardzo duży sklep samoobsługowy. Wokół piękne przestrzenie i widoki 🙂
Nasz autokar zabierze chętnych na relaksujący pobyt w gorących źródłach „Termy Szaflary” (30 zł/os.) lub w termach „Gorący Potok”. Przewidujemy około 5 – 6 godzinny pobyt w Szaflarach (w drugi dzień pobytu), oraz około 3 – 4 godzinny pobyt w ostatnim dniu zimowiska.

Chętni na wycieczki bez problemu dostaną się do centrum Zakopanego. Obok pensjonatu znajduje się przystanek autobusowy, skąd często odjeżdżają busy do Zakopanego. Właściciel pensjonatu dysponuje taksówką, może podwieźć chętnych na Morskie Oko czy na wieczorną imprezę w Zakopanem.


Plan pobytu:

1 dzień: wyjazd z Wałbrzycha, przejazd do Murzasichla, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja.

2 dzień: śniadanie, czas wolny, dla chętnych około 10.00 wyjazd autokaru do Szaflarów (wyciągi i termy), około 16.00 powrót do Murzasichla. Obiadokolacja.

3 dzień: śniadanie, około 10.00 kulig z ogniskiem i kiełbaskami, czas wolny, obiadokolacja.

4 dzień: śniadanie, czas wolny. Obiadokolacja.

5 dzień: śniadanie, czas wolny. Obiadokolacja.

6 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Szaflar – około 3,5- godzinny pobyt na termach lub wyciągu narciarskim, powrót do Wałbrzycha w godzinach wieczornych.


Cena: 1050 zł – dorośli i 900 zł – dzieci do 10 lat. Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, kulig z ogniskiem, 1 transfer do Szaflarów

Zniżka na pokój o obniżonym standardzie – taniej o 100 zł/os. do 2 pokoi jedna łazienka (toaleta, prysznic, umywalka) na korytarzu, obok pokoi

Dodatkowo płatne dla chętnych bilety wstępu na baseny: 30 zł (Termy Podhalańskie w Szaflarach), inne termy wg cennika
Cena nie zawiera ewentualnych karnetów na wyciągi.

https://www.facebook.com/WycieczkiOmnibus/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCfM6NBCTPxaVMxWWOqwa4bePWmb06xlqryW-OR9Lk67nz5_YhX9UsbuUg8-IIaW95MfMbgALLwZ_bL
https://www.youtube.com/channel/UC6jGcYhWPa2TKQ5jK1BUtGA
https://www.instagram.com/wycieczki.omnibus/?hl=pl