Aktualności

Oświęcim


22 kwietnia 2023 roku. Sobota.

CENA: 160 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/ Bar Zacisze) o godz. 6.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 6.15.


Zwiedzanie Miejsca Pamięci, byłego, hitlerowskiego obozu zagłady to propozycja wycieczki poznawczo – edukacyjnej. Obóz koncentracyjny Auschwitz Birkenau to miejsce historyczne, w którym dokonano ludobójstwa wielu narodowości, w szczególności narodowości żydowskiej, polskiej i romskiej. Aby dobrze poznać to miejsce niezbędne jest odwiedzenie Auschwitz I i Auschwitz Birkenau II.
Czas zwiedzania to ok. 3,5 godziny. Zwiedzającym są udostępnione tereny i większość obiektów byłych obozów. Na teren Muzeum można wnosić bagaże, plecaki, torebki o max. wymiarze 20x10x30 cm. Większe bagaże administracja prosi o pozostawienie w autokarze.

ZAMÓW


Cena: 160 zł/os.  
zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego pilota. Dodatkowo płatne bilety wstępu: 35 zł/os. (płatne w biurze lub u pilota).

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ) i OC (50.000 zł).

 

https://www.facebook.com/WycieczkiOmnibus/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCfM6NBCTPxaVMxWWOqwa4bePWmb06xlqryW-OR9Lk67nz5_YhX9UsbuUg8-IIaW95MfMbgALLwZ_bL
https://www.youtube.com/channel/UC6jGcYhWPa2TKQ5jK1BUtGA
https://www.instagram.com/wycieczki.omnibus/?hl=pl