Aktualności

Praga Jarmark Adwentowy


10 grudnia 2022. Sobota.

CENA: 170 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/Bar Zacisze) o godz. 9.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 9.15. Planowany powrót ok. godz. 24.00.


Zapraszamy jak co roku na piękne Jarmarki Bożonarodzeniowe w Pradze!

W programie: Hradczany, czyli Dzielnica Królewska – ze słynnym Zamkiem Praskim i Katedrą Św. Wita (obiekty obejrzymy z zewnątrz). Przejście na Malą Stranę i Most Karola – potem Rynek z historycznymi kamienicami, ratuszem z Zegarem Orloj i Plac Wacława. Po spacerze z przewodnikiem sami zdecydujemy, na który jarmark chcemy się udać. Mamy do wyboru: jarmark na Rynku Starego Miasta, na Placu Wacława, na Placu Republiki, na terenie Zamku Królewskiego – Plac św. Jerzego i na Placu Pokoju. Wszędzie panuje wspaniała świąteczna atmosfera, a stragany z pamiątkami i łakociami na pewno zainspirują Was do kupienia czegoś jako prezent pod choinkę. Możemy tutaj skosztować trdelników z dziurką, langoszów z czosnkiem, haluszek z bryndzą, czy grillowanej kiełbasy, a dla spragnionych tradycyjne grzane wino albo poncz na bazie rumu i gorącej wody. Dla najmłodszych znajdziemy oczywiście bezalkoholowy poncz na bazie soku. Świątecznej aury dodadzą też żywe szopki z muzyką, zapach cynamonu, prażonych migdałów i pieczonych kasztanów. 

Powrót w godzinach nocnych. Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania. 

ZAMÓW


Cena 170 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego przewodnika.

Informacja:

Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (40.000 euro) i OC (25.000euro).

https://www.facebook.com/WycieczkiOmnibus/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCfM6NBCTPxaVMxWWOqwa4bePWmb06xlqryW-OR9Lk67nz5_YhX9UsbuUg8-IIaW95MfMbgALLwZ_bL
https://www.youtube.com/channel/UC6jGcYhWPa2TKQ5jK1BUtGA
https://www.instagram.com/wycieczki.omnibus/?hl=pl