Aktualności

Praga Walentynki


11 luty 2023. Sobota.

CENA: 190 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/Bar Zacisze) o godz. 6.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 6.15. Planowany powrót około godz. 21.00.


Praga to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie. Można tu spędzać czas praktycznie o każdej porze roku. Czy wiedzieliście, że Praga to również miasto zakochanych? Jeśli nie, to sprawdźcie!

W programie zwiedzanie z przewodnikiem po trasie: Hradczany – Dzielnica Królewska ze słynnym Zamkiem Praskim i Katedrą Św. Wita. Zwiedzimy zamek i Złotą Uliczkę. Przejście na Małą Stronę. Chwila przerwy w ciepłej restauracji na obiad (w cenie wycieczki). Spacer po urokliwej, artystycznej dzielnicy, Most Karola, Rynek z historycznymi kamienicami i ratuszem noszącym Zegar Orloj.  

ZAMÓW


Cena 190 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, obiad w restauracji, usługę licencjonowanego przewodnika. Dodatkowo płatne bilety wstępu: Zamek+Złota Uliczka 250 – 350 KC.

Informacja:

Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (40.000 euro) i OC (25.000euro).

https://www.facebook.com/WycieczkiOmnibus/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCfM6NBCTPxaVMxWWOqwa4bePWmb06xlqryW-OR9Lk67nz5_YhX9UsbuUg8-IIaW95MfMbgALLwZ_bL
https://www.youtube.com/channel/UC6jGcYhWPa2TKQ5jK1BUtGA
https://www.instagram.com/wycieczki.omnibus/?hl=pl