Poniżej przedstawiamy oferty wycieczek dla grup zorganizowanych, które mogą Państwo u nas zamówić. Wycieczki organizowane przez nasze biuro są obsługiwane przez licencjonowanych przewodników i pilotów. Sugerowany program możemy dostosować do potrzeb każdego klienta. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie. Z programów przygotowanych poniżej można stworzyć wycieczkę kilkudniową. Zapraszamy.

Wrocław
to stolica województwa, ale również stolica kulturowego dziedzictwa Dolnoślązaków. Przez lata przeplatały się tu wpływy różnych narodowości, dzięki czemu dzisiejszy Wrocław ma wiele do zaoferowania. Starówka z Rynkiem, Ostrów Tumski, Hala Stulecia, Uniwersytet Wrocławski – to obowiązkowe punkty programu zwiedzania.

Podziemia Kompleksu Riese
wydrążone w okresie II wojny światowej do dzisiaj stanowią wielką tajemnicę. Historia tajnych projektów III Rzeszy na terenie Dolnego Śląska zaczyna się właśnie tutaj. W programie znajdą Państwo zwiedzanie sztolni i naziemnych części kompleksu Riese, zwiedzanie pałacu Jedlinka.

Książ
to największy zamek Dolnego Śląska. Nieodzownie kojarzony z ks. Janem Henrykiem XV i księżną Daisy. Odwiedzali to miejsce najwybitniejsi ludzie w historii Europy i świata, tutaj dogadzali swym podniebieniom, jeździli na polowania, kuligi, tutaj też miały miejsce wielkie romanse ówczesnej Europy. Zapraszamy na zwiedzanie tego jakże magicznego miejsca!

Karkonosze
to bez wątpienia najwyższe i najdostojniejsze pasmo całych Sudetów. Przemierzając szlak możesz bez trudu dojrzeć całą panoramę Sudetów po polskiej i po czeskiej stronie. Odpocząć w upalny dzień pod Słonecznikami, schłodzić się wiatrem od strony Śnieżnych Kotłów, a na koniec zawitać do schroniska, gdzie będzie czekać na Ciebie gorąca grochówka i grzaniec.

Krzeszów nocą
to nowy program, który przenosi Państwa w czasie. Zwiedzanie tajemniczego opactwa po zmroku jest atrakcją samą w sobie, lecz czym będzie, gdy całość ubierzemy w artystyczny spektakl?
Nasza nocna opowieść wiedzie przez tajemnicze i niedostępne na co dzień miejsca, a jej dopełnieniem są żywe, historyczne postacie…

Kościół Pokoju i Kraina Wygasłych Wulkanów
to atrakcje Pogórza Kaczawskiego na Dolnym Śląsku. Rezerwat Przyrody Chełmy z silnie rysującą się w krajobrazie przeszłością wulkaniczną i bazaltowe neki, niczym wydłużone plastry miodu. Splendoru całości dodaje czarodziejski Wąwóz Myśliborski – wyciszająca ostoja dzikiej przyrody. Kościół Pokoju – to symbol wielkiej jedności ludzi. Trwały dowód zakończenia Wielkiej Wojny 30 letniej.

Dolina Baryczy i Stawy Milickie
Impreza integracyjna z rybnymi przysmakami Milicza. Odwiedzimy Centrum Edukacji Turystycznej NATURUM tak dla poznania tradycji rybackich regionu, aby nieco później móc zasiąść do suto zastawionego stołu i rozkoszować się bogatym repertuarem kulinarnym regionu. W ofercie 8 rodzajów ryb słodkowodnych i muzyka na żywo.

Zamki i pałace Dolnego Śląska
Region Dolnego Śląska można śmiało nazwać mekką pałaców i zamków. 3500 zinwentaryzowanych pałaców i 96 zamków. Zapraszamy Państwa na wspaniałą podróż w czasie. Zamek Czocha, Wieża Książęca w Siedlęcinie i Dolina Pałaców wzdłuż rzeki Bóbr.

Sudeckie ZOO w Łącznej
To niesamowite miejsce, przyciąga turystów z Polski, Czech i Niemiec. Na wyciągnięcie ręki można spotkać tygrysa, wilka polarnego, puchacza i wejść do woliery z lemurami. Te ostatnie bez pardonu skaczą nam po ramionach, głowie wybierając najsmaczniejsze kawałki jedzenia, które im przynosimy.

Jaskinia Niedźwiedzia i Ścieżka w obłokach
Czyli zwiedzamy Sudety „pod ziemią i w powietrzu”. Najpierw odwiedzimy Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie, która jest najdłuższą znaną jaskinią w Sudetach. Naciekowe formy, różnorodność barw i spektakl świateł są zasługą zróżnicowanej budowy geologicznej zwanej krasem sudeckim. W powietrzu – czyli platforma widokowa w Masywie Śnieżnika z widokiem na całe Sudety.

Rudawy Janowickie
To małe ale zróżnicowane i bardzo ciekawe pasmo Sudetów Środkowych. Z Janowic Wielkich zielonym szlakiem dochodzimy do ruin dawnego zamku rycerzy rozbójników – Bolczowa. Ta część Rudaw to prawdziwe „muzeum skalnych form”. Zobaczymy na szlaku Skalne Bramy, Skalny Most, Piec, czy Fajkę. Wstąpimy do Szwajcarki na obiad, a uwieńczeniem dobrego dnia będzie piwko w browarze Miedzianka.

Góry Izerskie
Na wędrówkę weź kij, plecak i dobry humor. Szlaki są bardzo przyjemne, raczej niewymagające. Widok wprost przepełniony melancholijnymi krajobrazami. Można pójść przez torfowiska, usiąść nad brzegiem rzeki Izery, albo podejść do jednego z licznych schronisk czy czeskich boud, aby zjeść dobrze i zwilżyć gardło piwem w upalny dzień.

Kłodzko, twierdza Fryderyka i Szczeliniec Wielki
Stolica kotliny z okazałą twierdzą z XVII/XVIII wieku, pięknym renesansowym ratuszem i najwyższym szczytem Gór Stołowych. To jedne z najciekawszych atrakcji regionu. Kłodzko niegdysiejsze hrabstwo posiada wiele ciekawostek historycznych, m.in. gotycki most na Młynówce ze Św. Nepomucenem. Kazamaty twierdzy Kłodzkiej również pobudzają wyobraźnię, a widoki z Fotela Pradziada na Szczelińcu zapierają po prostu dech w piersiach.

Góry Stołowe
Bez wątpienia to najbardziej urozmaicona rzeźba górska w Sudetach. Piaskowce ciosowe ułożone są poziomo stąd skojarzenie ze stołem:) Te góry płytowe są jednymi z nielicznych występujących w Europie. Piękne formy skalne przyciągają nie tylko turystów, ale również reżyserów znanych produkcji.