Polska w kilka dni


Poniżej przedstawiamy oferty wycieczek dla grup zorganizowanych, które mogą Państwo u nas zamówić. Wycieczki organizowane przez nasze biuro są obsługiwane przez licencjonowanych przewodników i pilotów. Wszystkie wyjazdy są ubezpieczane w Wiener TU S.A. Sugerowany program możemy dostosować do potrzeb każdego klienta. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie. Na życzenie Klienta programy można łączyć dowolnie, tak aby dłużej cieszyć się odwiedzinami w polskich krainach:) Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie. Zapraszamy.


Pieniny 2 dni

Jedno z najpiękniejszych pasm górskich w polskich Karpatach. Łączy w sobie drewnianą architekturę, skalne szczyty, miłość do sera i spływów górskimi siklawami. 

Małopolska 3 dni

W czasie tej wycieczki odwiedzimy stolicę Małopolski – Kraków, spłyniemy łodzią Dunajcem, przejdziemy się Krupówkami, gdzie skosztujemy pysznych bunców i oscypków, zażyjemy jodu w Wieliczce i wymoczymy się porządnie w ciepłej wodzie na termach.

Zakopane i termy 2 dni

Dwa dni to w sam raz żeby wypocząć, zwiedzić i się zrelaksować. Stolica Podhala ze straganami na Gubałówce, restauracjami z tradycyjnym góralskim jadłem, zabytkową architekturą i przyjemną, relaksacyjną wodą termalną do najlepszy pomysł na weekend!

Bieszczady 4 dni

O Bieszczadach się mówi, że to najbardziej dzika kraina w Polsce. Chcesz się przekonać? W programie wędrówka przez Połoninę Wetlińską, podróż kolejką wąskotorową, rejs statkiem po Solinie, degustacja węgierskich win, przejażdżka wozami traperskimi. 

Szlak Piastowski 3 dni

Początki Państwa Polskiego i miejsca, które nam to przybliżą. Biskupin, w którym odkryjemy jak wyglądało życie dawnych Słowian, Kruszwica z najbardziej zagadkową wieżą w kraju. Gniezno i Poznań – kolebki dawnej kultury polskiej. Poczuj się dumny z bycia Słowianinem!

Trójmiasto 3 dni

Gdańsk, to najbardziej obfitujące w zabytki miasto całego wybrzeża Bałtyku. Liczące ponad 1000 lat, przyciąga rzesze turystów spragnionych zobaczenia niezwykłych miejsc, pięknych deptaków, sklepików z bursztynami oraz szerokich plaż.

Warszawa 3 dni

Wycieczka, w której zawarliśmy esencję polskiej stolicy. Zwiedzanie tego miasta to podróż w czasie po burzliwej historii Polski. Są tu nowoczesne muzea, piękna starówka i klimat II wojennej walki z okupantem. Są tu  również wspomnienia czasów Wielkiej Rzeczypospolitej Polskiej, studio Polskiego Radia i zaciszne kawiarenki.

Podlasie 4 dni

Sielankowy klimat i tygiel wielokulturowy we wschodnim wydaniu. Święta Góra Garbarka, synagoga, albo meczet? Tylko tutaj! Okraszone piękną architekturą drewnianych okiennic i potrawami ze wschodniego kręgu kulinarnego!

Sandomierz i okolice 3 dni

Nieodzownie kojarzony z Ojcem Mateuszem. Zbudowany podobnie jak Rzym na siedmiu wzgórzach, jest stolicą krzemienia pasiastego. Był miastem królewskim z okazałym zamkiem i podziemiami. A jego okolice? Sami sprawdźcie!