Zapoznaj się z ofertą

Berlin

Data wycieczki:

20 sierpnia 2023

Cena za osobę:

199 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/Bar Zacisze) o godz. 3.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 3.15. Planowany powrót w niedzielę ok. godz. 23.00.

Przyjazd do Berlina i rozpoczęcie zwiedzania miasta. Na naszej trasie m.in.: trzy symbole Berlina, czyli Reichstag, Brama Brandenburska i Mur Berliński. W pobliżu zobaczymy również Pomnik Pomordowanych Żydów Europy – symbol niszczycielskiej siły wojny i przestroga dla przyszłych pokoleń. Przejdziemy najsławniejszą ulicą Berlina Unter den Linden, zobaczymy trzy berlińskie katedry: Berliner Dom, Francuską, oraz św. Jadwigi. Będziemy pod wieżą telewizyjną (możliwość wjechania na wieżę w czasie wolnym), odwiedzimy Kościół Św. Mikołaja, Czerwony Ratusz i Potsdamer Platz.

Po zwiedzaniu czas wolny na Alexanderplatz. Po trudach zwiedzania można tu odpocząć w przytulnych knajpkach i restauracjach. Będzie okazja do spróbowania berlińskich specjałów i skosztowania słynnego piwa Berliner Weiße. Możliwość zrobienia zakupów i nabycia pamiątek.

Cena 199 zł/os., dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje:
przejazd autokarem klasy LUX, ubezpieczenie KL i NNW, usługę pilota i przewodnika.
Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać