Zapoznaj się z ofertą

Jarmark Adwentowy w Brnie i Bitwa pod Austerlitz

Data wycieczki:

2 grudnia 2023

Cena za osobę:

170 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju godz. 6.00 (ul. Solicka/Bar Zacisze), z Wałbrzycha o godz. 6.15 (ul. Sikorskiego – Tauron). Planowany powrót ok. godz. 23.00.

REKONSTRUKACJA BITWY POD AUSTERLITZ i JARMARK ŚWIĄTECZNY W BRNIE

Udział w wielkiej rekonstrukcji bitwy pod Austerlitz, podczas której na sławkowskich polach wystąpi ponad 900 żołnierzy w strojach z epoki. Bitwa Trzech Cesarzy odtworzona jest z wielkim rozmachem – kawalerzyści na koniach, piechota, strzałowi, ekipy pomocnicze – to wszystko składa się na imponujące przedstawienie!

Po inscenizacji przejazd do Brna. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: zobaczymy m.in. Stary Ratusz, Plac Morawski, Rynek, plac targowy, tzw. Targ Kapuściany z fontanną Parnasa. Po zwiedzaniu czas wolny – będzie można skorzystać z przepięknych jarmarków świątecznych odbywających się w mieście (odróżniają się od pozostałych czeskich jarmarków największym wyborem grzanych win!). Można zjeść pyszny obiad w jednej ze staromiejskich restauracji albo pójść na zakupy świąteczne:)
Planowany powrót do Wałbrzycha około godziny 23.00.

Cena 170 zł/ os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje:
transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego przewodnika.

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać