Zapoznaj się z ofertą

Czarnogóra 2024

Data wycieczki:

4-15 czerwca, 17-28 czerwca, 7-18 września 2024

Cena za osobę:

3140 zł/os.

PAKIET ZAWIERA:

Przejazd autokarem w 2 strony, 9 noclegów w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda, 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniem i obiadokolacją. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, lodówką, tv, Internetem, klimatyzacją. Dwa posiłki dziennie: śniadania (szwedzki stół) obiadokolacja (serwowana do stolika), wycieczkę fakultatywną (Stary Bar + gaj oliwny z degustacją + plaża Ulcinj).

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości 500 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na konto).  Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na wczasy.

TURNUS Z DOJAZDEM W 2024 roku:

4 – 15 czerwca 2024/ cena: 3140 zł/os. w Hotelu Ponta

17 – 28 czerwca 2024/ cena: 3140 zł /os. w Hotelu Usezic

NOWY TERMIN!

7 – 18 września 2024/ cena: 3140 zł/os. w Hotelu Ponta

Do końca stycznia 2024 roku przy zapisach rabat w wysokości 50 zł/os.

Dla chętnych możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł

Zapraszamy do Dobrej Vody w Czarnogórze! Miejscowość zlokalizowana jest nad ciepłym, lazurowym morzem u stóp Gór Dymarskich. Dwie czyste, żwirkowe plaże w zatoce gwarantują świetny wypoczynek. Przejrzysta woda Adriatyku zachęca do kąpieli, a kameralna plaża do beztroskiego opalania. Wzdłuż promenady znajdują się kawiarnie, restauracje i cukiernie, w których można spróbować lokalnych smakołyków (owoce morza, wołowina, baklawy).

W Dobrej Vodzie oferujemy Hotel Usezic i Ponta.
Położone około 50 metrów od morza. Pokoje posiadają balkony, w każdym jest łazienka, klimatyzacja, czajnik, TV, lodówka, ręczniki. Pokoje są 2 i 3 osobowe. Stołówka znajduje się w hotelu Ponta, a od Usezic około 20 metrów.
Podczas pobytu oferujemy bezpłatną wycieczkę autokarową, podczas której poznacie historyczne, przyrodnicze i kulinarne perełki wybrzeża Montenegro. Odwiedzimy Stary Bar – antyczną twierdzę górską, zobaczymy najstarsze, liczące 2 tysiące lat drzewo oliwne, uznawane za trzecią najstarszą oliwkę w Europie. Będziemy uczestniczyć w OLIWA PIKNIK – czyli wizyta w gaju oliwnym, podczas której oprowadzać nas będą właściciele. Zobaczymy jak rosną oliwki, posłuchamy jak się wytłacza oliwę, a na końcu czeka na nas degustacja lokalnych smaków. Na końcu wycieczki: pobyt na największej piaszczystej plaży Czarnogóry – Ulcinj.

Cenne uwagi:

* do przekroczenia granic wystarczy dowód osobisty

* w Czarnogórze obowiązującą walutą jest Euro

* na czarnogórskim wybrzeżu klimat jest śródziemnomorski, lato jest ciepłe i suche, dominują wysokie temperatury;

* ceny w sklepach i restauracjach są umiarkowane, niższe niż w polskich nadmorskich miastach (np. kawa około 1,4 euro, obiad około 12 euro, lody około 1 euro/ gałka)

* język czarnogórski to język słowiański – Polacy z łatwością dogadują się z Czarnogórcami:)

Wycieczki fakultatywne na miejscu:

  • Montenegrotour: Cetinie: spacer obok starych budowli: monastyr Cetiński, Biliarda, pałac króla. Przejazd górską drogą do Kotoru przez park narodowy Lovćen na wysokości 1400 m, również przejazd przez wieś Njegoszi. Przyjazd do Kotoru popołudniu – zwiedzanie starówki wewnątrz murów, wolny czas. Przyjazd do Budwy – zwiedzanie starówki. Cena 50 €/os.
  • Albania: Szkoder – katedra, meczet, centrum miasta. Kruja – orientalny bazar, twierdza, muzeum etnograficzne, wolny czas. Powrót do hotelu. Cena 50 €/os.
  • Fisch Picnic: przyjazd do małego portu Virpazar. Stąd rejs statkiem po jeziorze. Rejs trwa półtorej godziny, statek zatrzymuje się na 15 minut dla chętnych, którzy pragną zażyć kąpieli w ciepłym jeziorze. Po zakończeniu rejsu goście dopływają do małej odludnej plaży, nad którą jest restauracja. Tu na szwedzkim stole jest podawany regionalny obiad rybny. Po obiedzie wolny czas, około dwie godziny na plażowanie. Cena 50 €/os.

Ceny zawierają: przejazd w dwie strony autokarem klasy LUX, 9 noclegów na miejscu i 2 noclegi transferowe, posiłki HB (śniadania i obiadokolacje), usługę polskojęzycznego rezydenta, wycieczkę fakultatywną

Informacja

Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać