Zapoznaj się z ofertą

Darłówko Hotel Jan****2024

Data wycieczki:

6 - 15 czerwca 2024

Cena za osobę:

2770 zł/os.

Pakiet wczasów z dojazdem zawiera:

Dojazd autokarem w 2 strony, 9 noclegów – pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadania bufety, obiady – zakąski na zimno, na ciepło i dania główne z zupami – duży wybór posiłków). W każdym pokoju jest łazienka, tv, ręczniki, wi-fi, lodówka, czajnik + kubeczki, sprzęt plażowy (koc + leżak, parawan). Do dyspozycji naszych Gości Park Wodny, kręgielnia, sala fitness, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci. Do najbliższego zejścia na plażę ok. 150 metrów. Do ścisłego Centrum – ok. 200 metrów.

TURNUS Z DOJAZDEM w 2024 roku:

6 – 15 czerwca 2024/ cena: 2770 zł/os.UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC!

dopłata do pokoju jednoosobowego: 770 zł/os.

Hotel Jan w Darłówku

4 gwiazdkowy kompleks hotelowy położony w cichej okolicy we wschodnim Darłówku, z bliskim dojściem do piaszczystej plaży. Pobyt w tym miejscu zadowoli najbardziej wymagających. Pozostając na terenie kompleksu możemy w bardzo różny sposób spędzić czas. Do naszej dyspozycji jest tutaj duży kompleks wodny z wydzielonymi miejscami dla dzieci. Mamy też do dyspozycji fitness i kręgielnię. Dla relaksu możemy się udać do groty solnej albo do tężni solankowej. Dla dzieci jest przygotowany fajny plac zabaw i zespół animatorów. Wyjeżdżając windą na ostatni poziom możemy miło spędzić czas na dużym tarasie z widokiem na las. Możemy zamówić sobie coś w restauracji i nam tu dowiozą 🙂 Wieczorami można udać się do dyskoteki z bogato wyposażonym barem w specjalnie wydzielonym klubie na terenie hotelu.

Okolica

Darłówek jest świetnie położoną miejscowością. Jest tu piękny port z niebywałą atrakcją – rozsuwanym mostem. W porcie jest wiele knajpek i restauracyjek, gdzie jest różnorodność kuchni świata. W Darłowie obowiązkowo trzeba zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich związany z niesamowitą historią Pomorza Zachodniego i Skandynawii. Plaże są piękne, szerokie i świetnie nadają się na spacery.

Transport

W cenie wczasów wliczony jest już transport w obie strony. Jedziemy zawsze dużym, klimatyzowanym autokarem robiąc po drodze przerwy na stacjach benzynowych. Podróż trwa zazwyczaj około 8 godzin.

Ważne Informacje

Cena promocyjna! 50 zł upustu od ceny podstawowej przy zakupie do 31 stycznia 2024 roku!

Przy zapisach pobieramy zadatek w wysokości 500 zł/os.

Dla osób chętnych istnieje możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł/os.

Opłata klimatyczna jest uiszczana na miejscu w recepcji, wg. stawki gminy Darłowo w 2024 roku.

Przewóz i pobyt zwierząt – zawsze do omówienia w biurze.

Przewóz wózka, roweru, sprzętu plażowego, itp. – jest możliwy i do wcześniejszego omówienia w biurze.

Każdy Uczestnik naszych wczasów ma przydzielane miejsce w autokarze (jeżeli sam nie wykupił, to jest ono przydzielane wg. kolejności zapisów na listę uczestników)

Odjazdy autobusu:

Szczawno Zdroju/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00

Wałbrzych/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15

Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30

Świebodzice/ ul. Świdnicka 60 (Stacja ORLEN) godz. 5.45

Mogą Ci się spodobać