Zapoznaj się z ofertą

Dolni Morava i Sky Bridge 721

Data wycieczki:

19 sierpnia 2023

Cena za osobę:

125 zł/os.

Wyjeżdżamy ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/ Bar Zacisze) o godz. 8.00 i o 8.15 z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego (przystanek autobusowy od strony TAURON). Planowany powrót o godzinie 19.00

Udajemy się w czeskie Sudety do Dolni Moravy. Ośrodek sportowy o tej samej nazwie położony jest pomiędzy Górami Orlickimi, a Jesenikami, w bliskim sąsiedztwie Masywu Śnieżnika Kłodzkiego. Do zaoferowania ma wiele atrakcji: platformę widokową zwaną „Ścieżką w Obłokach” i otwarty w 2022 roku najdłuższy, pieszy most na świecie – Sky Bridge 721.

Aby się dostać do w/w atrakcji musimy podjechać najpierw wyciągiem krzesełkowym. 
Sky Walk/ Ścieżka w Obłokach – brawurowo zaprojektowana i wykonana platforma widokowa, wznosząca się na wysokość 55 m. Ścieżka położona jest na stokach Masywu Śnieżnika, co gwarantuje niesamowite panoramy. Do atrakcji dojedziemy wyciągiem krzesełkowym. Fani adrenaliny ze szczytu Ścieżki w obłokach mogą zjechać stromą zjeżdżalnią! Obok platformy znajduje się schronisko górskie Slaměnka oferujące smaczne czeskie dania.

Sky Bridge 721 – najdłuższy w Europie, pieszy most wiszący o długości 721 metrów i 95 metrów nad ziemią (w najwyższym punkcie). Most prowadzi od schroniska Chata Slaměnka ponad Doliną Młynicką aż do zbocza Góry Chlum.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu na wszystkie atrakcje bądź na poszczególne. Sugerujemy jednak aby skorzystać z kolejki (wyciągu krzesełkowego) „do góry” i „na dół” – w ten sposób oszczędzimy mnóstwo czasu, gdyż podejście do obiektów jest trudne i czasochłonne.

Link do cennika:

www.dolnimorava.cz/ceniky-leto

Cena: 125 zł/os. zawiera: transport autokarem klasy LUX, ubezpieczenie NNWi KL, usługę licencjonowanego przewodnika sudeckiego.

Dodatkowo płatne bilety wstępu: wjazd kolejką góra – dół, bilet na Ścieżkę w Obłokach, bilet na most Sky Bridge 721: www.dolnimorava.cz/ceniky-leto

Informacja:

Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać