Zapoznaj się z ofertą

Dolni Morawa i Sky Bridge 721

Data wycieczki:

6 lipca 2024

Cena za osobę:

135 zł/os.

Wyjazd ze Świdnicy o godz. 8.20 (Przychodnia Eskulap, ul. Zamenhofa 47), ze Świebodzic o godz. 8.30 (stacja paliw Orlen, ul. Świdnicka 60), Wałbrzych o godz.8.45 (stacja paliw Orlen/ul. Wieniawskiego), ze Szczawna – Zdroju godz. 9.00 (ul. Solicka 8/ przystanek autobusowy w stronę Wałbrzycha ), z Wałbrzycha o godz. 9.15 (ul. Sikorskiego/ TAURON). Planowany powrót około godz. 20.00.

Udajemy się w czeskie Sudety do Dolni Moravy. Ośrodek sportowy o tej samej nazwie położony jest pomiędzy Górami Orlickimi, a Jesenikami, w bliskim sąsiedztwie Masywu Śnieżnika Kłodzkiego. Do zaoferowania ma wiele atrakcji: platformę widokową zwaną „Ścieżką w Obłokach” i niedawno otwarty najdłuższy, pieszy most na świecie Sky Bridge 721.

Aby się dostać do w/w atrakcji musimy podjechać najpierw wyciągiem krzesełkowym. 

Sky Walk/ Ścieżka w Obłokach – brawurowo zaprojektowana i wykonana platforma widokowa, wznosząca się na wysokość 55 m. Ścieżka położona jest na stokach Masywu Śnieżnika, co gwarantuje niesamowite panoramy. Do atrakcji dojedziemy wyciągiem krzesełkowym. Fani adrenaliny ze szczytu Ścieżki w Obłokach mogą zjechać stromą zjeżdżalnią! Obok platformy znajduje się schronisko górskie oferujące tanie i bardzo smaczne czeskie dania.

Sky Bridge 721 – najdłuższy w Europie, pieszy most wiszący o długości 721 metrów i 95 metrów w nad ziemią (w najwyższym punkcie). Most prowadzi od schroniska Chata Slaměnka ponad Doliną Młynicką aż do zbocza Góry Chlum.

Ważne informacje na SKY BRIDGE 721:
• zakaz wstępu dla psów
• aby wejść na most należy wybrać konkretną datę
• bilety są ważne tylko w terminie ważności
• zarejestrowany klient ma możliwość zmiany daty ważności
• Sky Bridge 721 nie jest dostępny dla osób na wózkach inwalidzkich

Cena 135 zł/os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje: transport autokarem klasy LUX, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego przewodnika. Dodatkowo płatne bilety wstępu:
wjazd kolejką góra – dół, bilet na Ścieżkę w Obłokach + bilet na most Sky Bridge: 1220 kc/os. ( online) na miejscu: 1450 kc/os.
Link tutaj: https://eshop.dolnimorava.cz/shopping/eshop

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać