Zapoznaj się z ofertą

ZOO Dvur Kralove

Data wycieczki:

4 czerwca 2023

Cena za osobę:

110 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna Zdroju ul. Solicka 1/ Bar Zacisze o godz. 7.45, z Wałbrzycha, ul. Sikorskiego/ TAURON o godz. 8.00. Planowany powrót ok. godz. 19.00

Wjazd autokarem na teren Safari – oglądanie dzikich zwierząt afrykańskich i amerykańskich, swobodnie poruszających się po terenie ZOO – między innymi antylop, bawołów, nosorożców, surykatek, zebr, wysokogórskich owiec, żyraf…

Po przejażce po safari spacer po tradycyjnym ZOO – olbrzymie akwarium – z egzotycznymi rybami, żółwiami, krokodylami, zwiedzanie terrarium – świata owadów, gadów i płazów, pawilon drapieżników – groźne lwy, tygrysy i pumy.
Ptasi Świat – podziwiać będziemy najpiękniejsze i najciekawsze ptaki świata, w tym olbrzymią zagrodę z flemingami!

Po zwiedzaniu ZOO – czas wolny, podczas którego będzie można skorzystać z restauracyjek, sklepów z pamiątkami, a dzieci będą mogły skorzystać z placu zabaw.

Cena: 110 zł/os., dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego pilota – przewodnika. Dodatkowo płatne bilety wstępów: normalny 290 kc, dzieci 3-15 i emeryci: 230 kc, dzieci do 3 lat: free.

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać