Zapoznaj się z ofertą

Dźwirzyno OW Bryza

Data wycieczki:

9 – 16 września, 16 – 23 września 2023

Cena za osobę:

1690 zł/os.

Pakiet zawiera:

Dojazd autokarem w 2 strony, 8 dni/ 7 noclegów w OW Bryza, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, lodówką, 3 posiłki dziennie – szwedzki stół, ubezpieczenie.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości 500 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na konto). Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na wczasy

TURNUS Z DOJAZDEM W 2023 roku:

9 – 16 września 2023, Cena: 1690 zł/os.

16 – 23 września 2023, Cena: 1690 zł/os.

Dla chętnych możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł

Zapraszamy Państwa do „OW Bryza” w Dźwirzynie. Jest to obiekt usytuowany na sporym obszarze, udekorowanym licznymi klombami. Aby zaznać relaksu i spokoju na pewno każdy znajdzie tu miejsce na popołudniowe leżakowanie.

Ośrodek oferuje pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, z chłodziarką i sprzętem plażowym. 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu. Do łagodnego zejścia na plażę dzieli nas 300 metrów. Na terenie ośrodka do dyspozycji gości (bezpłatnie) są udostępnione 2 baseny kryte, basen z niecką dla maluchów, jacuzzi i sauna. Na terenie ośrodka znajduje się również plac dla dzieci. W cenie pobytu dodatkowo wieczorek taneczny raz w tygodniu.

Dźwirzyno to malownicza miejscowość położona zaledwie 12 km od Kołobrzegu. Znajduje się tu port morski ze smażalniami, licznymi kawiarniami, restauracjami i wesołym miasteczkiem. Dźwirzyno jest położone nad dużym, pięknym jeziorem Resko Przymorskie, na którym można uprawiać sporty wodne wypływając ze Stanicy Wodnej lub Przystani Jachtowej.

Dzieci:

Dzieci do lat 3 bez świadczeń – 400 zł/os.
Dzieci do lat 10 na łóżku regularnym w pokoju 2 lub 3 osobowym – 1590 zł/os.

Udogodnienia dla maluchów:

Niecka dla maluchów w basenie,na życzenie dostawiamy łóżeczko turystyczne do pokoju (koszt 20 zł/dobę),jadalnia wyposażona w specjalne krzesełka dla dzieci, plac zabaw dla dzieci.

Odjazdy autobusu:

Szczawno Zdrój/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00

Wałbrzych/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15

Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30

Świebodzice/ ul. Wałbrzyska 23-25 (zatoka autobusowa przed PSB Mrówka), godz. 5.45

Mogą Ci się spodobać