Zapoznaj się z ofertą

Energylandia

Data wycieczki:

3 czerwca 2023

Cena za osobę:

160 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna o godz. 5.00 (Bar Zacisze), z Wałbrzycha o godz. 5.15 (ul. Sikorskiego obok TAURON). Planowany powrót ok. godz. 23.00.

Zapraszamy do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki!!

Na 26 hektarach terenu znajdą Państwo ponad 150 atrakcji przeznaczonych dla osób w każdym wieku.
Park podzielony jest na kilka stref:
„Bajkolandia” – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
„Strefa familijna” – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.
„Strefa ekstremalna” – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.
„Water Park” – strefa uruchomiona latem 2016 roku – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.
Powrót do Wałbrzycha ok. godz. 23.00

Cena wycieczki: 160 zł/os. (zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę pilota) Dzieci do 12 roku życia 10% zniżki.

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii. Dla Chętnych istnieje możliwość zakupu biletu z 5% zniżką. Bilet normalny: 179 zł/os, bilet ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu i seniorzy 65 +: 129 zł/os. Dzieci do 3 lat: 1 zł/os.

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ) i KL (50.000 zł).

Mogą Ci się spodobać