Zapoznaj się z ofertą

Ferie dla każdego w Tatrach

Data wycieczki:

15 - 20 stycznia 2024

Cena za osobę:

1200 i 950 zł/os

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju godz. 7.00 (ul. Solicka/Bar Zacisze), z Wałbrzycha o godz. 7.15 (ul. Sikorskiego – Tauron). Planowany powrót ok. godz. 23.00.

Ferie zimowe w Murzasichlu – dla dorosłych i rodzin z dziećmi!

Ferie zimowe w rodzinnym pensjonacie położonym w górnej, najbardziej widokowej części Murzasichla. Murzasichle, to wyjątkowo malownicza miejscowość pod Zakopanem. Położona na w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Morskiego Oka, z panoramicznym widokiem na Wysokie Tatry i Podhale. Murzasichle może poszczycić się piękną, tradycyjną architekturą góralską, niezaburzoną nadmiarem reklam i plastiku – domy i pensjonaty cieszą oko, z folklorem możemy spotkać się na każdym kroku!

W miejscowości aż roi się od górek wymarzonych dla saneczkarzy. Piechurzy także będą zadowoleni z pobytu – piękne lasy i hale zachęcają do spacerów. Nieopodal szlak do schroniska Murowaniec i dalej na Kasprowy Wierch.
W Murzasichlu znajduje się stacja narciarska z 4 wyciągami, do której możecie dojechać spod pensjonatu dedykowanym, darmowym transportem.

Chętni bez problemu dostaną się do centrum Zakopanego – blisko pensjonatu znajduje się przystanek autobusowy, skąd co godzinę odjeżdżają busy do Zakopanego.
Właścicielka pensjonatu, Pani Marysia zapewni pyszne posiłki – bardzo zróżnicowane śniadanie w formie bufetu oraz serwowaną obiadokolację.


Plan pobytu:

1 dzień: wyjazd z Wałbrzycha, przejazd do Murzasichla, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja.

2 dzień: śniadanie, czas wolny, obiadokolacja. Wieczorny KULIG Z POCHODNIAMI.

3 – 5 dzień: śniadanie, czas wolny, obiadokolacja.

Nasz autokar zabierze chętnych na relaksujący pobyt w gorących źródłach „Termy Szaflary” lub w termach „Gorący Potok”(gwarantujemy 2 transfery na termy. INFORMACJA: bilety wstępu dla naszych Klientów: 30 zł/os. z nielimitowanym czasem pobytu). W czasie pobytu organizujemy też jeden transfer do Zakopanego.

6 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, powrót do Wałbrzycha.

Cena: 1200 zł – dorośli, 950 zł – dzieci do 12 lat

Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, kulig z pochodniami, 2 transfery na termy, 1 transfer do Zakopanego.
Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać