Zapoznaj się z ofertą

Darłówko Hotel Jan****

Data wycieczki:

sezon 2024

Cena za osobę:

na dniach

Wczasy z własnym dojazdem!

Czterogwiazdkowy kompleks hotelowy położony w cichej okolicy we wschodnim Darłówku, z bliskim dojściem do piaszczystej plaży. Pobyt w tym miejscu zadowoli najbardziej wymagających. Pozostając na terenie kompleksu możemy w bardzo różny sposób spędzić czas. Do naszej dyspozycji jest tutaj duży kompleks wodny z wydzielonymi miejscami dla dzieci. Mamy też do dyspozycji fitness i kręgielnię. Dla relaksu możemy się udać do groty solnej albo do tężni solankowej. Dla dzieci jest przygotowany fajny plac zabaw i zespół animatorów. Wyjeżdżając windą na ostatni poziom możemy miło spędzić czas na dużym tarasie z widokiem na las. Możemy zamówić sobie coś w restauracji i nam tu dowiozą. Wieczorami można udać się do dyskoteki z bogato wyposażonym barem w specjalnie wydzielonym klubie na terenie hotelu.

Terminy i ceny pobytu:

Sami wybierają Państwo termin swojego urlopu. Najlepiej skontaktować się z nami przez formularz albo telefonicznie. Wszystkie formalności, włącznie z podpisaniem umowy, zawieramy w biurze.

Cennik w 2024 roku:

Okolica

Darłówek jest świetnie położoną miejscowością. Jest tu piękny port z niebywałą atrakcją – rozsuwanym mostem. W porcie jest wiele knajpek i restauracyjek, gdzie jest różnorodność kuchni świata. W Darłowie obowiązkowo trzeba zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich związany z niesamowitą historią Pomorza Zachodniego i Skandynawii. Plaże tutaj są jednymi z najszerszych na całym Pomorzu Zachodnim. Piękne, szerokie, świetnie nadają się na spacery i do rekreacji. Właśnie tutaj można spotkać osoby rywalizujące w puszczaniu latawców. Szerokie plaże to też większe możliwości w wyborze ładniejszego miejsca do leżakowania:)

Mogą Ci się spodobać