Zapoznaj się z ofertą

Małopolska 3 dni

Data wycieczki:

26 - 28 lipca 2024

Cena za osobę:

730 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna-Zdroju (Bar Zacisze) o godz. 6.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 6.15, ze Świebodzic o godz. 6.30 (przystanek na ul. Wałbrzyskiej 23 obok PSB Mrówka), ze Świdnicy o godz. 6.45 (Przychodnia Eskulap, ul. Zamenhofa 47). Planowany powrót ostatniego dnia ok. 21.00.

SPŁYW DUNAJCEM – KRAKÓW TERMY PODHALAŃSKIE – WIELICZKA – ZAKOPANE

Dzień 1

Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – odwiedzimy najcenniejsze zakątki miasta – Wawel z renesansowymi krużgankami, katedra, ulica Kanonicza, Okno Papiskie, Collegium Maius i Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki (wnętrza). Czas wolny.

Przejazd do miejsca zakwaterowania (Murzasichle na Podhalu), obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Sromowiec Wyżnych, gdzie zaczyna się trasa spływu przełomem Dunajca. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych atrakcji turystycznych Polski. Flisacy opowiedzą nam niezwykle ciekawe legendy i bajania pienińskie. Podziwiać będziemy urokliwe Trzy Korony oraz inne szczyty Pienin, spływ zakończy się w Szczawnicy – Zdroju. Przejazd do Zakopanego, dla chętnych: spacer po Krupówkach i Cmentarzu na Pęksowym Brzysku (dla reszty – czas wolny).

Przejazd do Term Podhalańskich – około trzygodzinny relaks w basenach z naturalnie gorącymi wodami geotermalnymi. Przejazd na obiadokolację, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie bajkowej Kopalni Soli wpisanej na najbardziej prestiżową listę zabytków – UNESCO. Powrót na Dolny Śląsk w godzinach wieczornych.

Cena: 730 zł/os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje:
transport autokarem klasy LUX, opiekę pilota – przewodnika, miejscowego przewodnika po Krakowie, 2 noclegi, 2 śniadania i 2 obiadokolacje, składki na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny i Ubezpieczeniowy Fundusz Pomocowy, ubezpieczenie KL, NNW.
Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników: normalny – 250 zł, emerycki – 220 zł, dzieci – 180 zł

Mogą Ci się spodobać