Zapoznaj się z ofertą

Małopolska 3 dni

Data wycieczki:

14 - 16 lipca 2023

Cena za osobę:

615 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/Bar Zacisze) o godz. 6.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 6.15. Planowany powrót w niedzielę ok. godz. 23.00.

Dzień 1

Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – odwiedzimy najcenniejsze zakątki miasta – Wawel z renesansowymi krużgankami, katedra, ulica Kanonicza, Okno Papieskie, Collegium Maius i Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki (wnętrza). Czas wolny.
Przejazd do miejsca zakwaterowania (Murzasichle na Podhalu), obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Sromowiec Wyżnych, gdzie zaczyna się trasa spływu przełomem Dunajca. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych atrakcji turystycznych Polski. Flisacy opowiedzą nam niezwykle ciekawe legendy i bajania pienińskie. Podziwiać będziemy urokliwe Trzy Korony oraz inne szczyty Pienin, spływ zakończy się w Szczawnicy – Zdroju. Przejazd do Zakopanego, dla chętnych: spacer po Krupówkach i Cmentarzu na Pęksowym Brzysku (dla reszty – czas wolny).
Przejazd do Term Podhalańskich – około trzygodzinny relaks w basenach z naturalnie gorącymi wodami geotermalnymi. Przejazd na obiadokolację, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie bajkowej Kopalni Soli wpisanej na najbardziej prestiżową listę zabytków – UNESCO. Powrót na Dolny Śląsk w godzinach wieczornych.

Cena 615 zł/os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: obsługę przewodnika/ pilota, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, przejazd autokarem klasy LUX, ubezpieczenie NNW i KL. Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników: normalny – 230 zł, emerycki – 215 zł, dzieci – 175 zł.

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), OC (50.000 zł).

Mogą Ci się spodobać