Zapoznaj się z ofertą

Międzyzdroje OW Fregata 2024

Data wycieczki:

2-11 czerwca 2024, 1-10 września 2024

Cena za osobę:

2315 - 2440 zł/os.

Pakiet wczasów z dojazdem zawiera:

Dojazd autokarem w 2 strony,10 dni/ 9 noclegów w OW Fregata, pokoje 1, 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, lodówką, suszarką, 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości 500 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na konto). Pozostałą kwotę pobieramy 30 dni przed wyjazdem na wczasy.

TERMIN:
2 – 11 czerwca 2024, Cena: 2440 zł/os.

1 – 10 września 2024, Cena: 2315 zł/os.


Pokoje 1 osobowe – dopłata 250 zł/os. (ilość pokoi ograniczona)
Dla chętnych możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł.

PROMOCJA: przy zakupie do końca stycznia 2024 zniżka 50 zł/os.!!

Ośrodek Wczasowy Fregata położony jest bezpośrednio nad morzem, 50 metrów od pięknej, szerokiej plaży z jasnym piaskiem. Ośrodek przekazuje do Twojej dyspozycji parawan i leżaki, możesz zatem wygodnie rozkoszować się pobytem na plaży i spokojnym szumem fal.
Do słynnego, głęboko wchodzącego w morze mola dojdziesz z Fregaty zaledwie w 5 minut (400 metrów) – a tam możesz posmakować przepysznej kawy i bezy ze świetnym widokiem na ląd i Bałtyk. 200 metrów od ośrodka znajduje się Aleja Gwiazd, OW mieści się przy samej słynnej Promenadzie Gwiazd. W bliskiej odległości od ośrodka znajduje się wędzarnia ryb i owoców morza, kawiarnie, restauracje, muzea, oceanarium.
Nieco dalej, ale ciągle blisko centrum Międzyzdrojów jest Zagroda Pokazowa Żubrów, Woliński PN, czy punkt widokowy na Kawczej Górze.
Jak widzisz, OW Fregata jest doskonale położona!

Co zjesz i gdzie zjesz?

W cenie pakietu są aż 3 bardzo smaczne posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu (szwedzki stół), a obiad i kolacja serwowane do stolika. Stołówka znajduje się na miejscu.
Ponadto możesz skorzystać z szerokiej bazy kawiarni, restauracji, barów, budek z goframi, lodziarni i smażalni ryb, które znajdują się w kurorcie.

Transport

W cenie wczasów wliczony jest już transport w obie strony. Jedziemy zawsze dużym, klimatyzowanym autokarem robiąc po drodze przerwy na stacjach benzynowych. Podróż trwa zazwyczaj około 7 godzin.


Odjazdy autobusu:

Szczawno Zdroju/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00

Wałbrzych/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15

Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30

Świebodzice/ ul. Świdnicka 60 (Stacja ORLEN) godz. 5.45
Świdnica/ul. Ceglana 2 (parking KAUFLAND) godz. 6.00

Mogą Ci się spodobać