Zapoznaj się z ofertą

Międzyzdroje OW Fregata

Data wycieczki:

3-12 czerwca, 12-21 czerwca, 9-18 września, 18-27 września 2023

Cena za osobę:

od 1895 do 2085 zł/os.

Pakiet zawiera:

Dojazd autokarem w 2 strony, 10 dni/ 9 noclegów w OW Neptun, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, lodówką, suszarką, 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości 500 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na konto). Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na wczasy.

TURNUSY Z DOJAZDEM w 2023 roku:

3 – 12 czerwca 2023, Cena: 2085 zł/os.

12 – 21 czerwca 2023, Cena: 2085 zł/os.

9 – 18 września 2023, Cena: 2085 zł/os.

18 – 27 września 2023, Cena: 1895 zł/os.

Ośrodek położony bezpośrednio nad morzem, do najbliższego zejścia na plażę jest około 50 m, hotel znajduje się bardzo blisko mola, w nadmorskiej uliczce,  w każdym pokoju TV, czajnik, chłodziarka, łazienka z WC, prysznicem i suszarką. Na wyposażeniu ręczniki, parawan i leżaki.

Marzysz o wczasach nad morzem w wygodnym obiekcie zaraz nad morzem? Równocześnie z dostępną szeroką ofertą rozrywek w bliskim otoczeniu? Wypoczynek w położonym w ścisłym centrum Międzyzdrojów Ośrodku Wczasowym Fregata na pewno Ci się spodoba!

Ośrodek Wczasowy Fregata położony jest bezpośrednio nad morzem, 50 metrów od pięknej, szerokiej plaży z jasnym piaskiem. Ośrodek przekazuje do Twojej dyspozycji parawan i leżaki, możesz zatem wygodnie rozkoszować się pobytem na plaży i spokojnym szumem fal.
Do słynnego, głęboko wchodzącego w morze mola dojdziesz z Fregaty zaledwie w 5 minut (400 metrów) – a tam możesz posmakować przepysznej kawy i bezy ze świetnym widokiem na ląd i Bałtyk. 200 metrów od ośrodka znajduje się Aleja Gwiazd, OW mieści się przy samej słynnej Promenadzie Gwiazd. W bliskiej odległości od ośrodka znajduje się wędzarnia ryb i owoców morza, kawiarnie, restauracje, muzea, oceanarium.
Nieco dalej, ale ciągle blisko centrum Międzyzdrojów jest Zagroda Pokazowa Żubrów, Woliński PN, czy punkt widokowy na Kawczej Górze.
Jak widzisz, OW Fregata jest doskonale położona!

A sam ośrodek? Czy w nim wypoczniesz?

Zdecydowanie! Hotel jest bardzo ładny i komfortowy – to przedwojenna willa, dostosowana do potrzeb współczesnych Gości.

Zapraszamy do przyjemnych, niedawno wyremontowanych pokoi dwuosobowych (na zapytanie możliwość 3 i 4 osobowych). W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z WC i prysznicem, wyposażona jest także w suszarkę do włosów. W każdym pokoju są także: TV, czajnik, szklanki, chłodziarka, sejf. Do dyspozycji Gości ośrodek oddaje ręczniki, leżaki i parawany.
Dla wygody Turystów w całym ośrodku dostępne jest Wi Fi. Wokół ośrodka umiejscowiony jest mały ogród, idealny na chwilę relaksu z kawką!

Co zjesz i gdzie zjesz?

W cenie pakietu są aż 3 bardzo smaczne posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu (szwedzki stół), a obiad i kolacja serwowane do stolika. Stołówka znajduje się na miejscu. Pierwszym posiłkiem będzie kolacja. Ponadto możesz skorzystać z szerokiej bazy kawiarni, restauracji, barów, budek z goframi, lodziarni i smażalni ryb, które znajdują się w kurorcie.

Czym dojedziesz na miejsce?

W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego/TAURON), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego 35), Świebodzice (ul. Wałbrzyska 23 – 25), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154)
Z Międzyzdrojów wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.

Pokoje 1 osobowe – dopłata 250 zł/os. (ilość pokoi ograniczona)

Dla chętnych możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł.

Odjazdy autobusu:

Szczawno Zdój/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00

Wałbrzych/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15

Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok przychodni) godz.: 5.30

Świebodzice/ ul. Wałbrzyska 23-25 (zatoka autobusowa przed PSB Mrówka), godz. 5.45

Mogą Ci się spodobać