Zapoznaj się z ofertą

Międzyzdroje OW Neptun

Data wycieczki:

3 – 12 czerwca, 12 – 21 czerwca 2023

Cena za osobę:

2085 zł/os.

Pakiet zawiera:

Dojazd autokarem w 2 strony,10 dni/ 9 noclegów w OW Neptun, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, lodówką, suszarką, 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości 500 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na konto). Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na wczasy.

TURNUSY Z DOJAZDEM w 2023 roku:

3 – 12 czerwca 2023, Cena: 2085 zł/os.
12 – 21 czerwca 2023, Cena: 2085 zł/os.

Pokoje 1 osobowe – dopłata 250 zł/os. (ilość pokoi ograniczona)
Dla chętnych możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł.


Ośrodek Wczasowy Neptun położony jest w odległości zaledwie 100 metrów (1 minuta spacerem!) od pięknej, szerokiej plaży. Do mola dojdziesz z Neptuna zaledwie w 5 minut (400 metrów) – a tam możesz posmakować przepysznej kawy i bezy ze świetnym widokiem na ląd i Bałtyk. Niewiele dalej znajduje się Promenada i Aleja Gwiazd. W bliskiej odległości od ośrodka znajduje się również wędzarnia ryb i owoców morza, kawiarnie, restauracje, muzea, oceanarium.
Obiekt jest bardzo ładny i komfortowy – to przedwojenna willa, dostosowana do potrzeb współczesnych Gości. Zapraszamy do przyjemnych, niedawno wyremontowanych pokoi dwuosobowych (na zapytanie możliwość 1, 3 i 4 osobowych). W każdym pokoju znajduje się łazienka z WC i prysznicem, wyposażona jest także w suszarkę do włosów. W każdym pokoju są także: TV, czajnik, szklanki, chłodziarka, sejf. Do dyspozycji Gości ośrodek oddaje ręczniki, leżaki i parawany.
Dla wygody Turystów w całym ośrodku dostępny jest internet. Na wyższe kondygnacje dojedziesz windą. Wokół ośrodka jest mały ogród, idealny na chwilę relaksu z kawką! Żaden pokój nie ma balkonu.

Co zjesz i gdzie zjesz?

W cenie pakietu są aż 3 bardzo smaczne posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu (szwedzki stół), a obiad i kolacja serwowane do stolika. Pierwszym posiłkiem po przyjeździe będzie kolacja. Neptun nie posiada swojej stołówki, ale nie martw się – posiłki zjesz w odległym o zaledwie 200 metrów (2 minuty drogi) pięknym pałacyku OW Grunwald.

Czym dojedziesz na miejsce?

W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Międzyzdrojach będziemy już w okolicach 12.00 – 13.00. Możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego/ TAURON), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego 35), Świebodzice (ul. Wałbrzyska 23 – 25), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154)
Z Międzyzdrojów wyjeżdżamy po śniadaniu ostatniego dnia, około godziny 10.00, w Wałbrzychu będziemy około 18.00.

Odjazdy autobusu:

Szczawno ZdrÓj/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00,
Wałbrzych/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15,
Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30
Świebodzice/ ul. Wałbrzyska 23-25 (zatoka autobusowa przed PSB Mrówka), godz. 5.45

Mogą Ci się spodobać