Zapoznaj się z ofertą

Niechorze DW Luna

Data wycieczki:

16 - 25 maja 2023

Cena za osobę:

1905 zł/os.

Pakiet zawiera:

9 noclegów w OW Luna, 3 posiłki dziennie w OW Koral (1 minuta drogi), transport autokarem (tam i z powrotem), ubezpieczenie.

Ośrodek położony 150 m od morza, sąsiadujący z jeziorem Liwia – Łuża, w centrum Niechorza, w każdym pokoju TV, chłodziarka, łazienka z WC i prysznicem, balkon. Ponadto ręczniki, koc plażowy i parawan.

Przy zapisach pobieramy zaliczkę w wysokości: 500 zł/os. (płatności można dokonać gotówką w biurze, bądź też przelewem na konto ). Pozostałą kwotę 30 dni przed wyjazdem na wczasy.

TURNUS Z DOJAZDEM W 2023 roku:

16 – 25 maja 2023/ cena PROMOCYJNA: 1905 zł/os.

Ośrodek Luna w Niechorzu


Luna to piękny i nowoczesny ośrodek wyposażony w elegancko urządzone pokoje.
Spacer na plażę w 2 minuty? Nic prostszego – 150 metrów i rozkładasz Swój sprzęt plażowy. Szum morza, kameralna atmosfera nadmorskiego miasteczka sprawi, że odpoczniesz, nabierzesz sił i poczujesz się w końcu naładowany.

Wszystko w pakiecie


Elegancki design, schludnie urządzone apartamenty z balkonami, nowoczesne toalety, płaski telewizor, lodówka i ręczniki – wszystko na miejscu!

Musisz poodpisywać wieczorami na maile? Ogólnodostępne Wi-Fi znajdziesz na terenie całego obiektu.

Transport!


Jak znaleźć transport na nasze wczasy? Gdzie i za ile znaleźć parking na miejscu?
Nie musisz – dowieziemy Cię pod sam hotel. Gwarantujemy przewóz bogato wyposażonym, klimatyzowanym autokarem. Przewóz w 7 godzin.

O wyżywienie zadba dobra kuchnia!


Nasi turyści zakwaterowani w Lunie posiłki spożywają w sąsiadującym OW Koral (dosłownie 1 minuta spacerku). Koral serwuje zróżnicowane posiłki podawane w formie bufetu i serwisu. Czas podawania i uzupełniania wszystkich produktów to 2 godziny, na każdy posiłek, także na pewno nie zabraknie croissanta do kawy czy szynki na kanapkę:)

Dodatkowe informacje

Czym dojedziesz na miejsce? W cenie wczasów jest także dojazd – zapewniamy wygodny autokar lub bardzo komfortowy minibus. Z pierwszego przystanku wyjeżdżamy o godz. 5.00, w Niechorzu będziemy już w okolicach godz. 13.00, pierwszym posiłkiem będzie obiad. Do autokaru możesz wsiąść na jednym z następujących przystanków: Szczawno – Zdrój (Bar Zacisze), Wałbrzych (ul. Sikorskiego), Wałbrzych (ul. Wieniawskiego), Świebodzice (ul. Wałbrzyska), Dobromierz (stacja Pieprzyk), Bolków/Sady Dolne (Karczma u Macieja), Jawor (Orlen, MOP Jawor Wschód), Legnica (Stacja Orlen, ul. Chojnowska 154).

Dla chętnych możliwość wyboru miejsca w autokarze za dopłatą 50 zł.

Odjazdy autobusu:

Szczawno Zdrój/ ul. Solicka 1 (Bar Zacisze) godz.: 5.00

Wałbrzych/ ul. Sikorskiego (zatoka autobusowa od strony teatru w kierunku Świdnicy i Wrocławia) godz.: 5.15

Wałbrzych/ ul. Wieniawskiego 35 (zatoka autobusowa obok dawnego przedszkola) godz.: 5.30

Świebodzice/ ul. Wałbrzyska 23-25 (zatoka autobusowa przed PSB Mrówka), godz. 5.45

Mogą Ci się spodobać