Zapoznaj się z ofertą

Sylwester Wiedeń Express

Data wycieczki:

31 grudnia 2023/1 stycznia 2024

Cena za osobę:

290 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 12.00 (ul. Solicka/Bar Zacisze), z Wałbrzycha o godz. 12.15 (ul. Sikorskiego – Tauron). Planowany powrót dnia następnego ok. godz. 8.00.

Zapraszamy na powitanie Nowego Roku – do stolicy Austrii!

W programie: przejazd RingStrasse, przy której stoją najważniejsze budowle miasta – Uniwersytet, Ratusz, Parlament, Teatr Dworski, Opera, a także parki i ogrody miejskie z Domem Hunderwassera. Po wyjściu z autokaru zapraszamy na spacer z przewodnikiem lokalnym – Cesarska Rezydencja Hofburg, reprezentacyjne ulice Kohlmarkt i Graben, oraz Katedra Św. Szczepana.

Po zwiedzaniu zapraszamy na Sylwestrowy Trakt. Gwarantuje on wspaniałą zabawę przy muzyce w sześciu darmowych miejscach! Będzie można zatańczyć w rytmach walca, rocka, popu, disco, bluesa, funku, soul i setów DJ-skich na świeżym powietrzu!

Sylwestrowy Trakt prowadzi z Freyung przez plac Am Hof, Graben, plac św. Szczepana i deptak Kärntner Strasse aż na Nowy Rynek. Szczególną popularnością cieszy się Klassikmeile („Strefa Klasyczna”) na ulicy Graben. Wzdłuż traktu liczne stoiska z ponczem, smakołykami i szampanem.

Przed północą skierujemy się w stronę Katedry i placu św. Szczepana. To właśnie tutaj uczestnicy uroczystości tańczą przy dźwiękach Pummerin – słynnego dzwonu w katedrze św. Szczepana. A nie często można go usłyszeć, gdyż dzwoni tylko na ważne okazje! Po nim rozbrzmiewa słynny walc „Nad pięknym modrym Dunajem” Johanna Straussa. Wyjazd z Wiednia około godziny 2.00.

Powrót w godzinach porannych 1 stycznia 2024 roku.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.

Cena 290 zł/ os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje:
transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego przewodnika, lampka szampana.
Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać