Zapoznaj się z ofertą

Warszawa 3 dni

Data wycieczki:

12 - 14 sierpnia 2023

Cena za osobę:

720 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna (Bar Zacisze) o godz. 4.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego) o godz. 4.15, OBI o godz. 4.25. Przejazd do Warszawy.

Dzień 1
Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (wnętrza), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie, pomnik małego powstańca.
Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury, skąd rozpościera się panorama stolicy. Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób. Spacer po cmentarzu Powązkowskim.
Udamy się także do Muzeum Żydów Polskich Polin – zwiedzanie z przewodnikiem. Przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku. Letnie koncerty chopinowskie pod pomnikiem Chopina w Łazienkach Królewskich cieszą się już ponad 60 – letnią tradycją. Weźmiemy udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wilanowa – zwiedzanie pałacu i ogrodów rezydencjonalnych króla Jana III. Na koniec wycieczki – przejazd na Stadion PGE Narodowy – zwiedzanie obiektu trasą „Poczuj się jak VIP”. Powrót do Wałbrzycha ok. 23.00

Cena: 720 zł zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, usługę przewodnika warszawskiego, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.
Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy i tourguide: ok. 160 zł (płatne u pilota)

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ) i KL (50.000 zł).

Mogą Ci się spodobać