Zapoznaj się z ofertą

Warszawa 3 dni

Data wycieczki:

3 - 5 maja 2024

Cena za osobę:

780 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 5.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze), z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego o godz. 5.15 (przystanek od strony Tauron), przejazd przez Świebodzice, Świdnicę i Wrocław (możemy z tych miast wziąć chętnych turystów). Planowany powrót: niedziela, ok. godziny 21.00 w Wałbrzychu.

Dzień 1:

Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (wnętrza), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie, pomnik małego powstańca.

Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób. Spacer po cmentarzu Powązkowskim.

Udamy się także do Muzeum Żydów Polskich Polin – zwiedzanie z przewodnikiem. Przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku. Powrót do hotelu.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.

Przejazd do Wilanowa – zwiedzanie pałacu i ogrodów rezydencjonalnych króla Jana III.

Powrót do Wałbrzycha ok. 23.00

Cena: 780 zł/os, dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, usługę przewodnika warszawskiego, 2 noclegi, 2 śniadania, UFG i UFP.

Dodatkowo płatne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: dorośli – 170 zł, ulgowe dla seniora – 150 zł, ulgowe dla dzieci 7 – 16 lat – 60 zł (płatne u pilota)

Mogą Ci się spodobać