Zapoznaj się z ofertą

Zakopane i termy podhalańskie

Data wycieczki:

21 - 22 października 2023

Cena za osobę:

435 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 5.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze), z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego o godz. 5.15 (przystanek od strony TAURON), przejazd przez Świebodzice, ul. Świdnicka 60/ ORLEN o godz.5.30, Świdnicę/ ul. Zamenhofa 47 (przystanek) o godz. 5.45 i Wrocław (możemy zabrać Państwa ).

Dzień 1

Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych.
Pęksowy Brzyzek – wyjątkowy zakopiański cmentarz zasłużonych, z unikatowymi nagrobkami i kapliczkami, zaraz obok cmentarza znajduje się najstarsza zakopiańska świątynia – kościół MB Częstochowskiej, który także zwiedzimy. Przejście do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się jedyny w swoim rodzaju widok na Tatry!.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie.
Około pięciogodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii ale nie tylko! Woda z Term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 435 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW.
Cena nie zawiera: opłaty wjazdu na Gubałówkę (dla chętnych) 25 zł/os. i biletu na termy podhalańskie (25 zł/os).

Mogą Ci się spodobać