Zapoznaj się z ofertą

Andrzejki pod Tatrami

Data wycieczki:

25-26 listopada 2023

Cena za osobę:

560 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 5.00 (ul. Solicka/ Bar Zacisze),  z Wałbrzycha z ul. Sikorskiego o godz. 5.15 (przystanek od strony TAURON), przejazd przez Świebodzice, ul. Świdnicka 60/ ORLEN o godz.5.30, Świdnicę/ ul. Zamenhofa 47 (przystanek) o godz. 5.45 i Wrocław (możemy zabrać Państwa ).

Dzień 1

Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych. Dla chętnych zwiedzanie starego kościółka (pw. św. Klemensa) i cmentarza na Pęksowym Brzyzku. Po spacerze przechodzimy do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się najpiękniejszy widok na Tatry!
Przejazd do miejsca zakwaterowania do Murzasichle i obiadokolacja.

Zabawa Andrzejkowa. Będziemy się bawić przy muzyce góralskiej i tanecznej na żywo (Zespół Górole). Dobre, góralskie jadło i wiktuały kuchni podhalańskiej będą bohaterem tej lubianej i powtarzanej co roku zabawy. „Towarzyszyć” nam będzie udziec zapiekany w kapuście, zapiekane grule, wszystko w towarzystwie deski oscypków, korbacy, wędlin, sałatek i pikli. Dla amatorów mocniejszych „wrażeń” nie zabraknie śliwowicy czy gruszkówki:)

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie. Około trzygodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii i wspaniali potrafi pokrzepić;) Woda z term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii. Planowany powrót do Wałbrzycha około godziny 22.00.

Cena: 560 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW, Andrzejkową imprezę, bilet na termy podhalańskie.
Cena nie zawiera opłaty wjazdu na Gubałówkę (dla chętnych) 25 zł/os.

Mogą Ci się spodobać