Zapoznaj się z ofertą

Sylwester Praga Express

Data wycieczki:

31 grudnia 2023

Cena za osobę:

250 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju o godz. 15.00 (ul. Solicka/Bar Zacisze), z Wałbrzycha o godz. 15.15 (ul. Sikorskiego – Tauron). Planowany powrót dnia następnego ok. godz. 5.30.

Zapraszamy do Pragi na powitanie 2024 roku!

Naszą podróż po Pradze rozpoczniemy od spaceru z przewodnikiem po stolicy Czech. Podczas przechadzki usłyszycie opowieści o najciekawszych miejscach Miasta Stu Wież. Na trasie m.in.: Hradczany, czyli Dzielnica Królewska, królewskie dziedzińce, Katedra Św. Wita, Mala Strana, Most Karola – łączący oba brzegi Wełtawy, zobaczymy również Rynek z historycznymi kamienicami i ratusz z zegarem Orloj. Podczas spaceru będziemy także na Vaclavskim Namesti, czyli Placu Wacława. Przejdziemy na Rynek Staromiejski z pomnikiem Jana Husa, gdzie powinny jeszcze stać kramy jarmarku adwentowego. Tutaj będzie można coś zjeść i wypić na ciepło ( np. langosza, grzane wino, trdelnik itp.).

Przed północą skierujemy się w stronę Mostu Karola, lub innego miejsce skąd będzie można podziwiać pokaz fajerwerków przy lampce przenośnego szampana:)

Powrót w godzinach porannych 1 stycznia 2024 roku.

Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.

Cena 250 zł/ os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje:
transport, ubezpieczenie, usługę licencjonowanego przewodnika, lampka szampana.
Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać