Zapoznaj się z ofertą

Małopolska 3 dni

Data wycieczki:

Cały rok

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – odwiedzimy najcenniejsze zakątki miasta – Wawel z renesansowymi krużgankami, katedra (nekropolia królów polskich, Katakumby, Dzwon Zygmunta, Kaplica Zygmuntowska), ulica Kanonicza, Okno Papieskie, Collegium Maius i Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki. Czas wolny.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Sromowiec Wyżnych, gdzie zaczyna się trasa spływu przełomem Dunajca. Towarzyszyć nam będą flisacy, którzy umilą czas ciekawymi legendami o Janosiku, Latającym Mnichu z Czerwonego Klasztoru. Zobaczymy Trzy Korony i piękne szczyty Pienin. Spływ zakończy się w Szczawnicy skąd przejedziemy do Zakopanego. Tutaj spacer po Krupówkach i Cmentarzu na Pęksowym Brzyzku.
Przejazd do Term Podhalańskich – około trzygodzinny relaks w basenach z naturalnie gorącymi wodami geotermalnymi (niektóre właściwości wód: stabilizują tętno, eliminują choroby układu krążenia, przyspieszają rekonwalescencję po zabiegach oraz wspomagają leczenie, regulują gospodarkę hormonalną). Przejazd na obiadokolację, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie bajkowej Kopalni Soli wpisanej na światową listę zabytków – UNESCO. Powrót w godzinach wieczornych do Wałbrzycha.

Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota – przewodnika, 2 noclegi w pensjonacie, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników, bilet wstępu na termy. Opcjonalnie wieczór góralski z jadłem i muzyką na żywo. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie.

Mogą Ci się spodobać