Zapoznaj się z ofertą

Podhale i Morskie Oko 3 dni – dla szkół

Data wycieczki:

Wiosna, lato, jesień

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

Dzień 1
Przejazd do Zakopanego. Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo restauracji regionalnych. Wejdziemy na Cmentarz Zasłużonych Pęksowy Brzyzek, odwiedzimy kościół Św. Klemensa. Kolejką wjedziemy na Gubałówkę. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.
Dzień 2
Wczesne śniadanie, przejazd autokarem do Palenicy Białczańskiej. Tutaj wchodzimy na Drogę do Morskiego Oka, a zarazem do Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN). Przechodzimy przez Niżnią Polanę pod Wołoszynem, widzimy Wodogrzmoty Mickiewicza, Włosienicę, aby w końcu dotrzeć do Starego Schroniska nad Morskim Okiem i Schroniska PTTK Morskie Oko. Powrót tą samą drogą do Palenic., Wsiadamy do autokaru i wracamy na obiadokolację do pensjonatu. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie. Około trzygodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii i wspaniale potrafi pokrzepić. Wieczorny powrót do miejsca wyjazdu.

Ważne Informacje:
◦ droga z Palenicy do Morskiego Oka to ok. 9 km w jedną stronę – w 2 strony 18 km, czas przejścia w sumie to ok. 5 – 6 godzin;
◦ dobrze zaopatrzyć się: w obuwie trekkingowe lub sportowe i wodoodporną kurtkę;
◦ każdy uczestnik powinien pamiętać, że jesteśmy w górach i powinien zaopatrzyć się w odpowiednią ilość
płynów;
◦ w razie załamania pogodowego biuro zastrzega sobie zmianę programu w drugi dzień imprezy turystycznej (alternatywnie inna trasa, pobyt w Zakopanem itp.)

Wyliczana cena zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę pilota i przewodnika tatrzańskiego, 2 noclegi, 2 obiadokolacje, 2 śniadania, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty za FP i FS, darmowe miejsca dla opiekunów (1 na 15 uczniów).

Uwaga! Wycieczka może odbywać się od początku kwietnia do końca października. Istnieje możliwość zmiany programu (np. odjęcie, dodanie niektórych atrakcji).

Każdą wycieczkę wyliczamy indywidualnie. Cena jest uzależniona od ilości osób pełnopłatnych.

Mogą Ci się spodobać