Zapoznaj się z ofertą

Kotlina Kłodzka 2 dni – dla szkół

Data wycieczki:

Wiosna, lato, jesień

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

DZIEŃ 1:
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Złota z przewodnikiem. Zwiedzimy Sztolnię „Gertruda”, Chodnik Śmierci, zobaczymy podziemny wodospad i skorzystamy z przejazdu podziemnym tramwajem. Przy odrobinie szczęścia zaliczymy spotkanie z Podziemnym Gnomem:) Przejazd do stolicy regionu – Kłodzka.

Zwiedzanie kłodzkiej starówki na Fortecznej Górze czyli: rynku z oryginalnymi kamienicami, ratuszem i kamiennym mostem na Młynówce, oraz Twierdzy Kłodzkiej z podziemiami. Przejazd do ośrodka na nocleg, obiadokolacja. Po obiadokolacji ognisko z kiełbaskami, opcjonalnie gry i śpiewnie przy ognisku.

DZIEŃ 2:
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Barda Śląskiego. Spływ pontonowy Nysą Kłodzką (około 3 godziny). Spokojny i bezpieczny spływ z instruktorami i osobami dorosłymi – 4 dzieci na ponton. W cenie spływu przeszkolenie, kapoki i podwózki. Przejazd do Karłowa. Wejście na Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt Gór Stołowych. Tutaj chwila przerwy w schronisku i czas wolny na zdjęcia z punktu widokowego. Powrót w godzinach wieczornych.

Wyliczana cena zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę pilota i przewodnika, 1 nocleg, 1 obiadokolację, 1 śniadanie, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, darmowe miejsca dla opiekunów (1 na 15 uczniów).

Uwaga! Wycieczka może odbywać się od początku kwietnia do końca października. Istnieje możliwość zmiany programu (np. odjęcie, dodanie niektórych atrakcji).

Każdą wycieczkę wyliczamy indywidualnie. Cena jest uzależniona od ilości osób pełnopłatnych.

Mogą Ci się spodobać