Zapoznaj się z ofertą

Pieniny 2 dni – dla szkół

Data wycieczki:

Wiosna, lato, jesień

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

Program jest tak zaprojektowany aby dzieci wraz z opiekunami zobaczyły najciekawsze i najbardziej znane miejsca w czasie wyjazdu. Stawiamy na walory poznawcze, które będą mogły być wykorzystane przez dzieci w dalszej edukacji szkolnej. Stąd też, wśród grona pilotów i przewodników, których wysyłamy z dziećmi znaleźli się ludzie z pasją i zamiłowaniem do historii.

Dzień 1

Wyjazd z ustalonego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Przejazd w kierunku Pienin.
Zwiedzanie kościółka w Dębnie Podhalańskim (UNESCO).

Przyjazd do Sromowiec Wyżnych – spływ Dunajcem. Na koniec dnia udamy się do Szczawnicy – Zdroju, gdzie przespacerujemy się alejkami niezwykle urokliwego kurortu, położonego u podnóża Pienin.

Obiadokolacja, przejazd do miejsca zakwaterowania, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Spacer na Wąwóz Homole. Przejazd nad Jezioro Czorsztyńskie, zwiedzanie zamku w Niedzicy. Obiad. Przyjazd do miejsca zamieszkania w godzinach wieczornych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy skorzystać z poniższego formularza w celu uzyskania więcej informacji 

Wyliczana cena zawiera: transport, ubezpieczenie, usługę pilota i przewodnika, 1 nocleg, 1 obiadokolację, 1 śniadanie, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, darmowe miejsca dla opiekunów (1 na 15 uczniów).

Uwaga! Wycieczka może odbywać się od początku kwietnia do końca października. Istnieje możliwość zmiany programu (np. odjęcie, dodanie niektórych atrakcji).

Każdą wycieczkę wyliczamy indywidualnie. Cena jest uzależniona od ilości osób pełnopłatnych.

Mogą Ci się spodobać