Zapoznaj się z ofertą

Pieniny 2 dni

Data wycieczki:

Wiosna, lato, jesień

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd w kierunku Podhala. Po przyjeździe do Łącka, degustować będziemy produkty z lokalnej destylarni – specjalizującej się oczywiście w produkcji Śliwowicy Łąckiej. Tutaj będą Państwo mieli możliwość dokonania zakupów lokalnych wyrobów. Następnie przejedziemy w okolice Szczawnicy. Przejdziemy jednym z najpiękniejszych szlaków turystycznych Pienin – przez Wąwóz Homole (ok. 1,5 godziny spaceru). Na koniec dnia udamy się do Szczawnicy – Zdroju, gdzie przespacerujemy się alejkami niezwykle urokliwego kurortu, położonego u podnóża Pienin.

Obiadokolacja: pieczony baran z pysznymi podhalańskimi dodatkami. Przejazd do miejsca zakwaterowania

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad Jezioro Czorsztyńskie, pobyt na malowniczej zaporze, która powiedzie nas do zabytkowego Zamku w Niedzicy. Zamek znany m.in. z ekranizacji książki „Wakacje z duchami” Adama Bahdaja. Zwiedzanie zamku. Przejazd na przystań flisacką – stąd zaczynać będzie się spływ tratwami przełomem Dunajca.

Uwaga! Wycieczka może odbywać się od początku kwietnia do końca października. Istnieje możliwość zmiany programu (np. odjęcie, dodanie niektórych atrakcji).

Cena programu zawiera: przejazd autokarem, usługę licencjonowanego przewodnika, 1 nocleg w hotelu klasy turystycznej, 1 obiadokolację (z pieczonym baranem), 1 śniadanie, ubezpieczenie KL i NNW, bilety na spływ Dunajcem, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: destylarni, Wąwozu Homole, Zamku w Niedzicy. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie.

Mogą Ci się spodobać