Zapoznaj się z ofertą

Warszawa 3 dni

Data wycieczki:

cały rok

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Zwiedzanie Starówki z przewodnikiem: Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Rynek, Barbakan, mury miejskie. Przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury, skąd rozpościera się piękna panorama stolicy. Na Starówce przewidziany jest czas wolny. Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, przejazd do siedziby Polskiego Radia – zwiedzanie rozgłośni (zapoznanie z historią Radia, obserwowanie audycji na żywo, odwiedzenie studia nagrań, newsroomu i portalu internetowego).
Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym zapoznamy się z historią Powstania i Powstańców – Muzeum jest niezwykle ciekawą lekcją, która ukazana jest w przystępny sposób. Spacer po Starych Powązkach. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie.
Zwiedzanie Muzeum Żydów Polskich POLIN – nowo otwarte muzeum, już świętuje wiele sukcesów – nagrodzono je m.in. nagrodą za najciekawsze muzeum 2015 roku. W muzeum zapoznamy się ze skomplikowanymi i bardzo ciekawymi losami polskich Żydów. Ekspozycje ukazują historię wyznawców judaizmu w Polsce od początków naszej ery do czasów współczesnych. Przejazd do Wilanowa – zwiedzanie rezydencji Jana III Sobieskiego. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena programu zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota, przewodników lokalnych, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie.

Mogą Ci się spodobać