Zapoznaj się z ofertą

Zakopane i termy

Data wycieczki:

cały rok

Cena za osobę:

Ustalana indywidualnie

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

Spacer po Krupówkach – jednej z najsłynniejszych ulic Podhala. Znajdują się tu piękne wille i chałupy góralskie, a także mnóstwo sklepów i restauracji regionalnych.
Pęksowy Brzyzek – wyjątkowy zakopiański cmentarz zasłużonych, z unikatowymi nagrobkami i kapliczkami, zaraz obok cmentarza znajduje się najstarsza zakopiańska świątynia – kościół MB Częstochowskiej, który także zwiedzimy. Przejście do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę – wjazd na szczyt, skąd roztacza się jedyny w swoim rodzaju widok na Tatry! Przejazd pod Wielką Krokiew – największą skocznię narciarską w Polsce, Zwiedzanie Sanktuarium MB Fatimskiej – kościoła ufundowanego przez górali w podzięce za ocalenie Jana Pawła II.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie.
Około pięciogodzinny pobyt na basenach z wodą termalną. Taka kąpiel jest dla naszego organizmu fantastyczną dawką energii ale nie tylko! Woda z Term: zmniejsza otyłość, eliminuje bezsenność, pomaga w walce z chorobami układu krążenia, redukuje osłabienie i ból głowy, obniża stres, poprawia samopoczucie, poprawia przemianę materii. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki zawiera: przejazd autokarem, opiekę przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie (szwedzki stół), 1 obiadokolacja (serwowana do stolików), ubezpieczenie KL i NNW, bilet wstępu na termy. Opcjonalnie wieczór góralski z jadłem i muzyką na żywo. Wycena wycieczki jest tworzona indywidualnie.

Mogą Ci się spodobać