Zapoznaj się z ofertą

Oświęcim

Data wycieczki:

28 kwietnia 2024

Cena za osobę:

170 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka 1,Bar Zacisze) o godz. 6.00, wyjazd z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego, przystanek od strony Tauron) o godz. 6.15. Powrót ok. 20.00.

Zwiedzanie Miejsca Pamięci, byłego, hitlerowskiego obozu zagłady to propozycja wycieczki poznawczo – edukacyjnej. Obóz koncentracyjny Auschwitz Birkenau to miejsce historyczne, w którym dokonano ludobójstwa wielu narodowości, w szczególności narodowości żydowskiej, polskiej i romskiej. Aby dobrze poznać to miejsce niezbędne jest odwiedzenie Auschwitz I i Auschwitz Birkenau II.

WAŻNE INFORMACJE

Czas zwiedzania to ok. 3,5 godziny. Zwiedzającym są udostępnione tereny i większość obiektów byłych obozów. Na teren Muzeum można wnosić bagaże, plecaki, torebki o max. wymiarze 20x10x30 cm. Większe bagaże administracja prosi o pozostawienie w autokarze.

Cena: 170 zł/os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, obejmuje: transport autokarem klasy LUX, ubezpieczenie, usługę przewodnika. Nie obejmuje biletów wstępu: już wkrótce.

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać