Zapoznaj się z ofertą

Noc 1000 świateł w Forst

Data wycieczki:

29 czerwca 2024

Cena za osobę:

160 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/ Bar Zacisze) o godz. 13.45, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 14.00, przejazd do Niemiec. Planowany powrót ok. 3.00.

Jak co roku na terenie Ogrodu Różanego w Forst odbywa się tak zwana „Noc tysiąca świateł“. Zapraszamy na odwiedzenie tych wspaniałych ogrodów w Niemczech!

W trakcie spacerów będziemy mogli podziwiać około 40.000 kwitnących krzewów różanych w ponad 700 odmianach na 17 hektarach Parku! Ponadto liczne fontanny, oczka wodne, mostki, romantyczne zaułki sprawią, że będziemy mogli naprawdę wypocząć… Na terenie Parku znajduję się kawiarnia przy fontannach i restauracja Rosenflair, gdzie można chwilę odetchnąć w czasie spacerowej przerwy. W okresie, gdy będziemy w Forst, Ogród ma swoje Święto, celebrowane przedstawieniami, koncertami, wesołym miasteczkiem…
Do ogrodu przyjedziemy jeszcze przed zmrokiem, aby móc zobaczyć ogród za dnia. Z chwilą zmierzchu ogród zostanie barwnie rozświetlony przez lasery. Około godz. 21.00 wszystkie ścieżki rozbłysną świecami, rozstawiony przy ścieżkach. Widok jest naprawdę bajkowy! Około godz. 23.00 zaplanowano wielki spektakl świateł i dźwięku.
Organizatorzy imprezy zapewniają dodatkowo program kulturalny na głównej scenie Ogrodu Różanego.

Będzie pięknie! Warto to zobaczyć!

Cena: 160 zł, dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: ubezpieczenie NNW, KL, przejazd autokarem, opiekę przewodnika. Dodatkowo płatne bilety wstępu: 12 euro.
Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (20.000 euro).

Mogą Ci się spodobać