Zapoznaj się z ofertą

Śnieżka i Jańskie Łaźnie

Data wycieczki:

10 czerwca 2023

Cena za osobę:

110 zł/os.

Wyjazd ze Szczawna – Zdroju (ul. Solicka/Bar Zacisze) o godz. 7.00, z Wałbrzycha (ul. Sikorskiego – Tauron) o godz. 7.15. Planowany powrót ok. godz. 22.00.

Przejazd do Jańskich Łaźni. Ścieżka w koronach drzew karkonoskich powstała na zboczu Góry Czarnej w Jańskich Łaźniach, na peryferiach Karkonoskiego Parku Narodowego. Jest to widokowo – przyrodnicza platforma poprowadzona wśród drzew. Jej długość do ok. 2 km, na wysokości 23 m, zwieńczona jest 45 metrową wieżą górującą nad lasem. Uatrakcyjnieniem ścieżki są punkty widokowe, tablice informacyjne, „rogi adrenaliny” (przejścia o innej strukturze niż reszta ścieżki). Na ścieżkę mogą wybrać się Państwo z dziećmi – platforma jest bezpieczna, u jej podnóża znajduje się plac zabaw.

Zapraszamy Państwa na piękną górską wędrówkę. Wybierzemy się na spacer na najwyższą górę w Czechach i najwyższą górę polskich Sudetów – Śnieżkę (1602 m n.p.m.). Nasz spacer zaczniemy w niezwykle malowniczej miejscowości Pec pod Sněžkou. Po około 3 – 4 godzinnym spacerze zdobędziemy szczyt, Śnieżkę. Na szczycie będzie możliwość skorzystania z bufetu w budynku obserwatorium meteorologicznego.

Do Peca wrócimy kolejką gondolową, która  oprócz odpoczynku, zagwarantuje nam także przepiękne widoki.

Cena: 110 zł/os. dzieci do lat 12 – 10% zniżki, zawiera: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota i przewodnika górskiego.

Dodatkowo płatne bilety na kolejkę gondolową: 180 koron (dorośli), 160 koron (młodzież i emeryci), 80 koron (dzieci). Ścieżka koronami drzew: 220 koron (dorośli), 180 koron (dzieci 3 – 14 lat)

Informacja:
Każda grupa jest obsługiwana przez licencjonowanego pilota, bądź przewodnika z państwowymi uprawnieniami. Każda grupa jest ubezpieczona w WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń na kwotę: NNW (10.000 zł ), KL (50.000 zł).

Mogą Ci się spodobać